Home
Udany debiut najmłodszych siatkarek MCKS.
środa, 16 stycznia 2013 11:18

Dnia 12 stycznia w Zawierciu rozpoczęły zmagania w I etapie mistrzostw Śląskiego Związku Piłki Siatkowej najmłodsze zawodniczki MCKS Czeladź, uczennice IV klasy sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladzi. Dziewczęta rywalizowały w kategori „dwójek”. Nasze miasto reprezentowało pięć drużyn rozstawionych w czterech grupach po pięć zespołów w każdej. Obok naszego miasta startowały zespoły z: Sosnowca, Lublińca, Zawiercia, Siewierza i Dąbrowy Górniczej. Pierwszy start wypadł znakomicie. Dwie drużyny wygrały swoje grupy, dwie zajęły drugie miejsca, a jedna zakończyła rywalizację na miejscu trzecim. Za dwa tygodnie również w Zawierciu runda rewanżowa, z której do następnego etapu awansują po trzy najlepsze drużyny z każej grupy.
Dziękujemy grupie rodziców, która samodzielnie przyjechała do Zawiercia, aby wspierać dzieci w pierwszych występach.
Składy drużyn: Czeladź 1- Mazur Natalia/ Gajewska Natalia, Czeladź 2- Kozakiewicz Natalia/ Rupka Julia, Czeladź 3- Urbańska Anna/Nowakowska Laura, Czeladź 4- Jurczyk Martyna/Czarnecka Wiktoria/Skarżyńska Nicola, Czeladź 5- Sadowska Julia/ Łuszczek Magdalena, trener Krzysztof Gajewski.

minisiatka1

 

 

Kibicuj nam! Wspieraj nas !

DZIAŁAJ  LOKALNIE – 1 % ZOSTAW W CZELADZI
Twój 1 % to dla nas 100% POMOCY
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
KRS:0000211222

III liga siatkówki kobiet

III_liga_siatk.mini

Trzeci rząd. Od lewej stoją: Magdalena Popczyk, Aleksandra Klocek, Maria Cupiał, Monika Kaizer, Paulina Nowak, Paulina Mysior, Patrycja Przybyłek ( kapitan).

Drugi rząd. Od Lewej : Aleksandra Seweryn, Magdalena Derela.

Pierwszy rząd. Od lewej: Ewa Czajkowska ( libero), Agnieszka Grzybowska.

  

             III liga koszykówki mężczyzn

III_liga_kosz.mini

                                                                                                               

                    

                                                                     

                                                                            PARTNERZY  KLUBU

                                                        cckomputery

                                          CZELADŹ UL. BYTOMSKA 60

 


 

 Przydatne linki

Warto zobaczyć:
Szps.pl
Śląski Związek Piłki Siatkowej
Slzpn.katowice.pl
Śląski Związek Piłki Nożnej
Slzts.pl
Śląski Związek Tenisa Stołowego
Czeladz.pl
Portal internetowy miasta Czeladź !

Nasi partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama