Home
SIATKARSKI MARATON ZAKOŃCZONY
poniedziałek, 29 kwietnia 2013 11:54
Przez cztery dni siatkarskich zmagań do Czeladzi przyjechało 400 zawodniczek , nie tylko   z województwa śląskiego, ale również z małopolskiego. Turniej miał na celu promocję rozwijającej się siatkówki w naszym mieście.
Rywalizacja drużyn rozpoczęła się w środę w kategorii „ czwórki”, a zakończyła w sobotę   w kategorii „ szóstek ” siatkarskich. Każdy miał równe szanse na zwycięstwo. Mecze rozgrywane najpierw były w grupach w systemie „każdy z każdym”, a następnie systemem pucharowym   o miejsca finałowe.
W środę w kategorii „ czwórki ” w sportowej walce, przy dobrej zabawie zwyciężyła drużyna   z MOSM Tychy, zajmując pierwsze i trzecie miejsce, drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca MKS „Dwójka ” Zawiercie.
W czwartek w kategorii „ trójki ” zwyciężyła drużyna z Borowna, zajmując pierwsze miejsce , drugie miejsce zdobyła drużyna z Myszkowa, miejsce trzecie drużyna reprezentująca „ Żródełko ” Katowice, czwarte miejsce  drużyna MCKS Czeladź.
Gościem czwartkowego turnieju był koordynator projektu MiniSiatka.pl Pan Dominik Parzydło. Zdjęcia i relację z imprezy można będzie oglądać na portalu siatkarskim: MiniSiatka.pl
W piątek w kategorii „ dwójki ” najlepszym zespołem okazała się drużyna z Zawiercia, drugie miejsce zajął zespół z Dąbrowy Górniczej, trzecie miejsce również ekipa z Zawiercia. Tuż za podium znalazły się trzy drużyny MCKS-u.
W sobotę złoty medal wywalczyła drużyna z Sosnowca, srebrny medal zespół z Tych, a brązowy zawodniczki z Czeladzi w składzie: Patrycja Janoska, Jessica Jakubkiewicz, Klaudia Szymanek, Elżbieta Król, Kinga Mitka, Magdalena Będkowska, Paula Bałaga, Kinga Goluch i Katarzyna Baran. Najlepszą zawodniczką zespołu została Kinga Goluch. Trenerem  zespołu jest Pan Michał Zatoński.
Turniej przebiegał zgodnie z zasadami fair play nad czym czuwał przedstawiciel Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach Pan Henryk Darocha, któremu z tego miejsca bardzo dziękujemy za  doskonałe prowadzenie turnieju.
Zawodniczki w każdej kategorii z miejsc I-III otrzymały medale i nagrody rzeczowe, wszystkie drużyny dyplomy a najlepsze zawodniczki każdego turnieju upominki.
Bardzo serdecznie dziękujemy dziewczętom z Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladź, które były jednocześnie zawodniczkami grającymi  swoich kategoriach wiekowych, ale również sędziami   w turniejach swoich młodszych koleżanek. Dziękujemy także Śląskiemu Związkowi Piłki Siatkowej w Katowicach, który na ostatni turniej wydelegował sędziów wolontariuszy. Podziękowania należą się także Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za okazaną pomoc w przygotowaniu boisk.
Impreza sfinansowana została ze środków Gminy Czeladź, Starostwo Powiatowe  w Będzinie  w ramach programu „Sportowy Powiat ”, natomiast nagrody rzeczowe dla wszystkich zwycięskich drużyn ufundowała firma Czeladzkie Centrum Komputerowe „ Lotos” PPHU Jarosław Zadłużny ( mieszcząca się w Czeladzi przy ul. Bytomskiej 60 ), której serdecznie dziękujemy.
Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim pozostałym drużynom dziękujemy za udział    w turniejach i życzymy sukcesów podczas kolejnej VII edycji za rok.

 

24_KWIETNIA_-_WRCZENIE25_kwietnia_trjki

 26_kwietnia_-_dwjki27_KWIETNIA

Poprawiony: czwartek, 09 maja 2013 12:04
 

Kibicuj nam! Wspieraj nas !

DZIAŁAJ  LOKALNIE – 1 % ZOSTAW W CZELADZI
Twój 1 % to dla nas 100% POMOCY
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
KRS:0000211222

III liga siatkówki kobiet

III_liga_siatk.mini

Trzeci rząd. Od lewej stoją: Magdalena Popczyk, Aleksandra Klocek, Maria Cupiał, Monika Kaizer, Paulina Nowak, Paulina Mysior, Patrycja Przybyłek ( kapitan).

Drugi rząd. Od Lewej : Aleksandra Seweryn, Magdalena Derela.

Pierwszy rząd. Od lewej: Ewa Czajkowska ( libero), Agnieszka Grzybowska.

  

             III liga koszykówki mężczyzn

III_liga_kosz.mini

                                                                                                               

                    

                                                                     

                                                                            PARTNERZY  KLUBU

                                                        cckomputery

                                          CZELADŹ UL. BYTOMSKA 60

 


 

 Przydatne linki

Warto zobaczyć:
Szps.pl
Śląski Związek Piłki Siatkowej
Slzpn.katowice.pl
Śląski Związek Piłki Nożnej
Slzts.pl
Śląski Związek Tenisa Stołowego
Czeladz.pl
Portal internetowy miasta Czeladź !

Nasi partnerzy

Reklama
Reklama
Reklama